Bekleme Koltukları

İNFO BEKLEME KOLTUĞU
İNFO BEKLEME KOLTUĞU    ÜRÜN      FİYAT   &n..
11,800.00TL 9,950.00TL KDVsiz: 9,950.00TL
KUNİ BEKLEME KOLTUĞU
KUNİ BEKLEME KOLTUĞU *İç kısımları poliüretan dökme süngerli. *Ahşap kısımları 30mm.kalınlığın..
11,700.00TL 9,350.00TL KDVsiz: 9,350.00TL
METAL BEKLEME KOLTUĞU
METAL BEKLEME KOLTUĞU Tamamı ile metal malzemeden üretilmektedir,delikli sac üzerine fırın boyalı..
5,700.00TL 4,550.00TL KDVsiz: 4,550.00TL
Bekleme Koltukları

Misafir Bekleme Koltukları

Günlük iş hayatında çok fazla kullanılan, misafir bekleme koltukları sadece ofis mobilyası olarak değil, diğer tüm iş sektörlerinde de kullanım sağlanan bir ofis koltuğu olmaktadır. Misafir koltukları genel olarak, tekli şekilde üretilmekte ve 2 li ya da 3 lü bekleme koltukları şeklinde de satışa sunulmaktadır. Misafir bekleme koltukları, firma giriş alanlarında, hastane bekleme koltukları, ofislerde, otel lobi bekleme bölümlerinde, diş kliniklerinde, birçok farklı bekleme alanı olan yerlerde kullanılmaktadır.

Ofis Bekleme Koltukları

 Genel olarak Arma Ofis Misafir koltuklarında, sabit sistemli bir temel üzerine konum koruyuculu mekanizmalı ya fa sabit u ayaklı ofis bekleme koltukları veya sabit 4 ayaklı misafir koltuğu şeklinde üretilmektedir. Misafir koltuğu model çeşitleri oldukça fazla olmaktadır. İhtiyaçları karşılayacak şekilde uyarlanabilen modelleri ile ofislerde, misafirleri ağırlayacağınız şık ve konforlu ürünler elde edersiniz.

Konforlu Misafir Koltukları

 Şık bir ofis görünümü için krom ayaklı misafir koltukları çok uygun bir seçenek olacaktır. Bunun yanında kullanım olarak çok konforlu bir özellikte olan deri misafir koltukları, kumaşlı misafir koltukları sac misafir koltukları da tercih edilebilir. Misafir Koltukları, bir kuruluş için ziyaretçilerini ağırlayacağı bir ürün olduğu için çok rahat ve kullanışlı olmalıdır.