Konferans Koltukları

 FORM KONFERANS
Farklı renklerde deri ve kumaş olarak üretimi yapılmaktadır. Renk seçeneklerimizden bazı örnekler..
2,450.00TL 1,950.00TL KDVsiz: 1,950.00TL
 QUATTRO KONFERANS KOLTUĞU
QUATTRO KONFERNS KOLTUĞU Farklı renklerde deri ve kumaş olarak üretimi yapılmaktadır. Renk seç..
4,580.00TL 3,435.00TL KDVsiz: 3,435.00TL
ÇİZGİ KONFERANS KOLTUĞU
ÇİZGİ KONFERANS KOLTUĞU           ÜRÜN   ÜR..
4,670.00TL 3,650.00TL KDVsiz: 3,650.00TL
EDUCA KONFERANS KOLTUĞU
EDUCA KONFERANS KOLTUĞU *Oturum kısmı ve yazı tablası yüksek kalitede plastik malzemedir. *İsk..
4,600.00TL 3,250.00TL KDVsiz: 3,250.00TL
Konferans Koltukları

Toplantı Konferans Koltukları

Bazı özel toplantıların bulunduğu yerlerde muhakkak koltuklar bulunmaktadır. Bu koltuklar genellikle toplantı konferans koltukları olarak geçmektedir. Koltukların dizilişleri renkleri tonları hepsi bir bütün olarak yapılmaktadır. En önemli faktörlerden biri ise konforlu el alması olmaktadır. Kısa ya da uzun süreli sürecek olan konuşmalar da seminer koltukları tercih edildiği zaman koltuklar insanları sıkmadan ve bunaltmadan rahat bir şekilde oturması için planlanmaktadır.

Konferans Salonlarına Özel Konferans Koltukları

 Toplantılar yapılırken oturum yapıldığı için konferans koltuklarının katlanabilir olunduğu da görülmektedir. Genellikle bu tür koltuklar büyük şirketlerde daha fazla tercih edilmektedir. Bu koltukların fiyatları genellikle salonların büyüklüklerine göre belirlenmektedir. Kullanılan konferans salonları ne kadar büyük olursa koltukların ebatları ve genişlikleri de o kadar büyümektedir. Bu da doğal olarak fiyat farkına neden olacaktır.

Toplantı Seminer Koltukları

 Bazı dönemlerde ve saat aralıkları olarak seminerler uzayabilmektedir. Bu gibi durumlarda koltukların kesinlikle kişiyi terletmemesi gerekmektedir. Kumaş yapıları genellikle leke tutmayan kir barındırmayan ve kolay temizlenebilir şekilde seçilmektedir. Böylece yıllar boyunca rahatlıkla kullanılmaktadır. Çabuk monte edilebilmesi ile birlikte kolay tamir edilebilme özelliklerine de sahip olmaktadır.