Hakkımızda

Vizyonumuz

Kuruluşumuz olan 1971 yılından beri aldığımız tecrübemizle ülkemizde azımsanmayacak kadar gelişmiş olan ofis mobilyaları sektöründe yerli firmamızla yurt içinde ve yurt dışında ülkemizi ve markalarımızı en iyi şekilde temsil etmek amacımız olmuştur. Bu amaçla Arma Ofis ve Şenel Ofis olarak ofis mobilyaları, ofis koltukları, ofis kanepeleri ve ofis personel masaları,ofis toplantı masaları,kısaca ofisler için ihtiyaç olabilecek ofis mobilyalarını en kaliteliyi makul fiyatlarla müşterilerimize sunmayı vizyon edindik. Ofis mobilyalarında üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçte müşteri memnuniyeti sağlayarak ve bu memnuniyeti güçlü dostluklara çevirerek, samimi, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Misyonumuz
Arma Ofis ve Şenel Ofis markası ile Arma Büro Mobilyaları San.Tic.Ltd.Şirketi kurumsal prensiplerini ön planda tutan bir şirkettir. Bu prensiplerin temelinde dürüstlüğü baz alan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan geleneksel değerlerimiz yer alır.
Amacımız, ofis mobilyası sektöründe zengin ürün çeşitleri, kaliteli hizmet, satış sonrası hizmet anlayışı ve hızlı ürün teslimatı ile sahip olduğumuz model ve tasarımlarımızı siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktır. Bu doğrultuda müşterilerimizin haklarına ve zamanlarına saygılı, çalışanlarımızın moral değerlerini gözeten bir anlayışla yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetimizi en yüksek düzeylere çıkarmayı hedeflemekteyiz.


Çalışmalarımız ve Faaliyet Alanlarımız

İşlerinde tecrübeli çağın gerektirdiği donanımlara sahip çalışan kadromuzla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla firmamızın çalışma alanlarını ve faaliyetlerini her geçen gün artırmaktayız. Müşterilerimize her zaman gerçekleştirmek istedikleri projeleri hakkında gerekli teknik ve fikri desteği, deneyimli çalışanlarımızla sunmaktayız. Müşterilerimize danışmak istedikleri her konuda internet sitemizdeki mail adresimizden ve telefon destek hattımız ve istenildiğinde müşterilerimizin yerinde bire bir görüşerek gerekli desteği vererek yardımcı olmaktayız. Teknik ekibimiz projelendirmede müşterilerimizin ofislerine gidip gerekli ölçüleri alarak çizim programlarımız ile 3 boyutlu olarak tasarımlarımızı sunabilmektedir. Montaj ve nakliyede deneyimli ekibimiz sayesinde en iyi hizmeti vermekteyiz.